top of page

Informacje 

Jako klub karate kyokushin należymy do międzynarodowej organizacji WKB - World Kyokushin Budokai z siedzibą w Hiszpanii. Na terenie Polski związani jesteśmy z PZK - Polskim Związkiem Karate, oraz OZK - Okręgowym Związkiem Karate Województwa Mazowieckiego. 

Jesteśmy młodym klubem prężnie działającym na terenie gminy Góra Kalwaria.

W gronie naszych zawodników są medaliści turniejów wojewódzkich, makroregionów, mistrzostw Polski oraz Europy. W 2022 roku planujemy start na prawie 30 turniejach z czego 4 poza granicami Polski. 

Historia Klubu

Fighters Dojo zostało założone z inicjatywy Iwony Lewandowskiej w 2016 roku. Przed otwarciem klubu Iwona ćwiczyła około 10 lat zdobywając stopień mistrzowski w Karate Kyokushin. Zdobyła również  wiele nagród i medali na turniejach rangi ogólnopolskiej, międzynarodowej i europejskiej.

Jej największymi osiągnięciami są: 

1. Puchar Polski seniorów PZK 

2. Mistrzostwo Europy (kategoria +35 lat - seniorki)

Po kilku latach startowania na zawodach Iwona postanowiła propagować karate w gminie Góra Kalwaria. Przez 5 lat udało się jej wyszkolić nowych zawodników. Przekazała im ogrom wiedzy i doświadczenia. 

Pierwsze dojo znajdowało się przy rynku miasta. Obecnie współpracujemy z OSiR-em i mamy w pełni wyposażone dojo przy hali sportowej (ul. Białka 4 - parter, wejście bezpośrednio od hali).

iwona_lewandowska str 2.jpg
iwona na str 1.jpg
bottom of page